Indywidualne MP

2463_1[1]

Finałowa 16-ka, w II rzędzie 4 od prawej Stanisław Piekarczyk

 INDYWIDUALNE MISTRZASTWA POLSKI 2016

I DZIEŃ FINAŁÓW

m-ce nazwisko imię Klub pełny S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria
 z gry w p  z gry w p  z gry w p  z gry w p  z gry w p
1 Łukasik Bernard ISKRA Rybnik 4267 36 3 1625 13 0 699 7 1 1242 9 1 701 7 1
2 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 4118 37 2 697 7 1 1286 12 0 951 9 1 1184 9 0
3 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 4115 45 7 1465 12 0 1072 12 2 1066 11 2 512 10 3
4 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 3938 37 4 1085 10 0 948 8 1 782 8 1 1123 11 2
5 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów 3884 35 2 786 9 1 1292 11 0 977 8 0 829 7 1
6 Pijanka Andrzej VICTORIA Chróścice 3773 32 3 697 6 1 1038 10 1 1624 13 0 414 3 1
7 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 3764 32 4 1074 9 1 1408 11 0 -91 2 3 1373 10 0
8 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 3749 34 4 829 6 0 874 8 0 1046 11 2 1000 9 2
9 Pawlas Mariusz WISUS Żory 3742 32 4 1184 9 1 994 10 1 695 6 1 869 7 1
10 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 3652 34 4 945 8 0 636 6 1 926 10 2 1145 10 1
11 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 3633 37 6 1062 10 1 582 8 3 1012 10 1 977 9 1
12 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 3613 32 4 991 10 1 503 6 3 795 5 0 1324 11 0
13 Krawczyk Jan GTS PIEKUŚ Bojszowy 3612 29 2 807 6 1 873 8 1 756 7 0 1176 8 0
14 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze 3606 38 5 659 8 2 1037 9 1 1009 12 1 901 9 1
15 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 3601 38 7 1112 12 2 1003 10 1 563 8 4 923 8 0
16 Glied Joachim VICTORIA Chróścice 3548 32 1 859 6 0 1112 13 1 750 7 0 827 6 0
17 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice 3545 32 3 993 8 0 1180 12 2 800 8 1 572 4 0
18 Trzewik Wojciech MDK POŁUDNIE Katowice 3528 36 6 645 8 2 941 9 1 738 7 1 1204 12 2
19 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA 3478 30 1 1059 9 0 495 4 0 925 8 0 999 9 1
20 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 3442 34 2 720 5 0 417 4 1 938 11 1 1367 14 0
21 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Chorzów 3432 36 8 865 9 2 1288 11 0 792 7 1 487 9 5
22 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 3401 26 2 694 5 0 781 5 0 1173 9 1 753 7 1
23 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice 3399 31 6 479 6 2 1232 10 1 556 6 3 1132 9 0
24 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice 3350 30 4 791 5 0 1045 9 0 566 6 2 948 10 2
25 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 3324 34 4 1029 8 0 968 10 0 693 7 1 634 9 3
26 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy 3224 30 2 718 6 0 822 7 0 982 11 1 702 6 1
27 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 3223 33 8 486 6 2 127 4 4 1030 9 1 1580 14 1
28 Sornek Krzysztof SK Wyry 3221 28 4 584 5 1 1021 8 0 542 6 2 1074 9 1
29 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 3219 33 5 579 8 2 1330 10 0 1089 12 1 221 3 2
30 Gawron Bogdan ASY Żory 3196 30 6 1293 13 2 712 5 0 792 7 1 399 5 3
31 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry 3182 34 7 701 7 1 816 7 1 334 7 4 1331 13 1
32 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 3178 31 4 625 7 0 601 7 3 904 9 0 1048 8 1
33 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 3172 28 3 976 7 0 1080 11 0 246 5 3 870 5 0
34 Skrzypczyk Henryk NADWIŚLAN Góra 3145 32 6 455 6 2 682 6 1 709 8 2 1299 12 1
35 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 3135 32 4 930 11 1 671 6 0 699 6 1 835 9 2
36 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 3113 29 4 694 7 1 959 8 1 377 6 2 1083 8 0
37 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 3090 34 6 867 9 1 325 6 2 966 10 2 932 9 1
38 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. 3089 29 4 974 8 0 855 9 2 1028 8 0 232 4 2
39 Widawski Adam SK BARBARA Chorzów 3073 33 6 997 10 1 1042 9 1 443 8 3 591 6 1
40 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice 3057 32 5 813 9 1 576 7 1 1197 10 0 471 6 3
41 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 3050 37 8 1063 11 1 799 8 1 560 9 4 628 9 2
42 Jabłoński Jacenty KS MOSiR Cieszyn 3042 30 6 946 8 0 572 7 2 1096 10 1 428 5 3
43 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 3033 30 5 1477 13 1 901 9 1 288 4 2 367 4 1
44 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 3023 28 6 760 7 1 864 8 2 939 8 0 460 5 3
45 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 3009 29 5 530 9 4 751 7 0 907 7 0 821 6 1
46 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 2982 32 9 1222 13 1 758 7 2 288 5 4 714 7 2
47 Morawiec Jacek Zajazd Krapkowice 2964 29 6 656 8 2 776 6 0 1012 9 2 520 6 2
48 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry 2904 28 4 783 9 2 1161 9 0 444 5 1 516 5 1
49 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 2880 31 4 790 7 0 613 7 2 605 9 2 872 8 0
50 Pilch Eugeniusz AMICUS Katowice 2880 28 4 791 7 1 531 6 1 896 10 1 662 5 1
51 Fleischer Grzegorz VICTORIA Chróścice 2878 28 5 928 9 1 483 5 2 1029 9 0 438 5 2
52 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom 2856 20 1 662 6 1 714 6 0 859 5 0 621 3 0
53 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 2849 32 6 712 10 2 894 9 1 561 6 1 682 7 2
54 Górka Jerzy GWAREK BOLINA 2839 31 5 285 5 2 957 10 2 1013 11 0 584 5 1
55 Bekisz Zdzisław S.K. FAMILY Dziemiany 2833 25 4 1031 10 1 675 6 1 388 3 1 739 6 1
56 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 2822 34 9 314 6 4 1568 13 0 336 5 2 604 10 3
57 Olszak Piotr SK BARBARA Chorzów 2820 29 4 658 8 2 658 6 1 726 8 1 778 7 0
58 Boryś Dariusz WISUS Żory 2819 32 5 933 12 2 484 5 2 790 9 1 612 6 0
59 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 2797 32 8 1183 10 0 342 6 3 369 6 3 903 10 2
60 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo 2786 31 5 1002 10 0 205 5 4 503 7 1 1076 9 0
61 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2769 33 11 1059 8 1 451 7 3 746 7 1 513 11 6
62 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 2758 33 9 1201 11 0 124 6 4 919 10 2 514 6 3
63 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. 2745 26 7 600 7 3 272 4 3 893 9 1 980 6 0
64 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce 2739 25 4 116 2 2 790 8 1 1050 9 1 783 6 0
65 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów 2726 34 9 754 8 1 666 9 3 912 9 1 394 8 4
66 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy 2708 34 9 859 10 1 524 6 2 727 9 2 598 9 4
67 Michalski Dawid SKATMINDSET Jastrzędie 2701 30 6 675 9 2 517 6 2 898 8 1 611 7 1
68 Pilny Krzysztof JEDNOŚĆ Przyszowice 2701 27 5 343 5 1 1336 9 0 734 8 1 288 5 3
69 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 2690 27 3 783 7 0 949 9 0 541 6 2 417 5 1
70 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 2681 24 3 871 8 0 794 7 1 696 6 0 320 3 2
71 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 2660 25 6 650 7 2 541 4 1 964 8 1 505 6 2
72 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 2659 27 5 353 5 2 492 7 2 994 10 1 820 5 0
73 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2635 28 6 506 6 2 668 7 1 982 9 1 479 6 2
74 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice 2589 30 8 600 8 3 1238 11 0 889 7 0 -138 4 5
75 Mateja Józef SWORNICA Czarnowąsy 2588 29 9 1000 8 0 114 3 4 653 9 3 821 9 2
76 Radtke Piotr MOKSiR Puck 2573 27 5 661 7 2 556 6 2 844 8 0 512 6 1
77 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 2558 30 9 716 7 1 666 9 4 440 7 2 736 7 2
78 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 2554 23 4 247 4 2 1216 10 0 505 4 1 586 5 1
79 Gumienny Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 2553 31 9 904 9 1 278 6 3 707 8 3 664 8 2
80 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 2533 31 5 656 7 1 893 9 0 470 6 1 514 9 3
81 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 2531 23 4 1183 9 0 563 5 1 108 3 3 677 6 0
82 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 2529 28 8 595 8 2 562 6 2 657 6 1 715 8 3
83 Konowalski Arkadiusz AMICUS Katowice 2515 33 9 435 7 2 380 4 2 902 11 1 798 11 4
84 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 2511 28 7 281 5 3 835 7 1 662 7 1 733 9 2
85 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 2472 30 9 659 7 2 1056 9 0 228 6 4 529 8 3
86 Rezner Adam SILESIA Rybnik 2433 25 7 540 7 2 164 4 3 1025 10 2 704 4 0
87 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 2400 30 9 410 6 2 645 9 3 526 6 3 819 9 1
88 Królikowski Janusz  CEZAB Piasek 2400 27 7 679 8 1 618 5 2 531 6 2 572 8 2
89 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 2363 28 7 529 7 2 674 8 2 260 3 2 900 10 1
90 Jacek Rudolf AMICUS Katowice 2337 28 6 614 7 1 632 9 2 750 7 1 341 5 2
91 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom 2326 24 4 368 6 2 658 6 0 523 5 2 777 7 0
92 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2275 31 11 899 10 2 367 6 3 218 6 4 791 9 2
93 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór 2257 24 5 566 6 1 498 8 3 440 3 0 753 7 1
94 Broda Helena AMICUS Katowice 2248 23 6 563 6 1 236 6 4 462 4 1 987 7 0
95 Grela Alfred WISUS Żory 2232 25 4 685 6 0 628 6 0 886 8 0 33 5 4
96 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom 2229 22 5 423 5 1 758 7 1 528 6 2 520 4 1
97 Szczypior Stefan LIBOR Reda 2205 21 4 410 6 2 507 5 2 948 7 0 340 3 0
98 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 2179 25 6 504 7 1 -11 3 3 1019 7 0 667 8 2
99 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 2161 21 6 338 2 1 958 8 1 571 8 3 294 3 1
100 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. 2145 30 10 851 8 0 639 9 2 -231 4 5 886 9 3
101 Baran Adam MOKSiR Puck 2134 24 8 862 7 0 883 8 0 460 5 2 -71 4 6
102 Szymała Tomasz WISUS Żory 2118 24 6 642 7 2 778 7 1 -30 3 3 728 7 0
103 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 2098 27 9 672 7 2 173 6 3 1271 11 0 -18 3 4
104 Pieczka Józef JEDNOŚĆ Przyszowice 2076 32 12 450 7 2 756 11 4 112 5 5 758 9 1
105 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2053 19 3 821 5 0 568 5 0 488 4 0 176 5 3
106 Niesyto Marek INSTALBUD Jankowice 2051 24 7 -270 2 4 916 9 1 1003 9 0 402 4 2
107 Łapuszek Marcin SK Wyry 1896 25 8 205 6 4 576 6 1 499 6 1 616 7 2
108 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 1887 27 11 -54 5 6 570 5 2 821 11 3 550 6 0
109 Rożeński Ryszard ATMOSFERA Zdzieszowice 1851 24 9 407 5 2 71 5 5 482 6 2 891 8 0
110 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 1849 21 6 421 5 2 594 7 1 581 6 2 253 3 1
111 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 1718 27 11 504 5 1 439 8 4 -49 6 5 824 8 1
112 Szyszka Grzegorz SK BARBARA Chorzów 1652 25 12 68 3 3 996 8 2 82 7 5 506 7 2
113 Kołodziejczyk Krzys. OSP Lędziny 1639 20 8 124 1 1 1043 9 1 32 4 4 440 6 2
114 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 1583 29 14 630 8 2 745 7 1 401 7 3 -193 7 8
115 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek 1479 18 8 562 5 1 316 6 4 -196 2 3 797 5 0
116 Szczecina Michał JEDNOŚĆ Przyszowice 1454 21 10 958 9 0 234 5 3 -152 2 5 414 5 2
117 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 1435 20 10 130 4 5 841 9 1 528 5 2 -64 2 2
118 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 1394 18 6 478 2 0 368 1 0 450 6 2 98 4 4
119 Sobczuk Artur NADWIŚLAN Góra 1360 30 16 4 7 5 246 6 3 515 5 2 595 12 6
120 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice 1281 12 5 396 4 1 269 2 1 -104        

INDYWIDUALNE MISTRZASTWA POLSKI 2016 – FINAŁ

M-ce Nazwisko,  imię Klub Pkt. Stol S U M A I SERIA II SERIA III SERIA IV SERIA V SERIA
 Z gry w p DP  Z gry w p DP  Z gry w p DP  Z gry w p DP  Z gry w p DP  Z gry w p
1 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory 16 4128 39 4 3 824 9 1 3 768 6 1 3 947 8 0 3 810 8 1 4 779 8 1
2 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 15 4229 45 9 4 995 9 2 4 1159 10 1 1 458 8 2 4 1071 10 1 2 546 8 3
3 Polok Franciszek FORTECA Świerklany 15 3684 36 4 2 718 7 1 4 792 8 1 4 1052 9 0 2 487 5 1 3 635 7 1
4 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 14 3983 45 6 4 1183 9 0 3 693 8 1 3 960 8 0 2 473 8 2 2 674 12 3
5 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 3770 41 7 4 985 9 1 3 801 11 1 4 1010 10 2 2 612 5 0 1 362 6 3
6 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów 13 4252 39 4 4 1263 9 0 2 921 8 0 2 934 7 0 3 576 9 3 2 558 6 1
7 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 13 4205 37 4 2 698 7 1 1 520 4 2 3 900 9 0 4 1221 11 1 3 866 6 0
8 Pijanka Andrzej VICTORIA Chróścice 13 3938 37 5 1 289 5 2 3 983 9 1 4 1352 12 0 3 716 6 0 2 598 5 2
9 Łapa Henryk SK Kobiór 13 3432 33 7 1 262 5 3 1 524 6 2 4 972 9 0 4 879 7 1 3 795 6 1
10 Pawlas Mariusz WISUS Żory 11 3751 42 5 3 883 9 1 2 628 7 0 2 840 7 0 3 858 11 2 1 542 8 2
11 Glied Joachim VICTORIA Chróścice 11 3351 34 4 3 879 8 1 4 803 9 0 2 881 7 0 1 210 6 3 1 578 4 0
12 Krawczyk Jan GTS PIEKUŚ Bojszowy 11 2502 26 2 1 394 4 1 4 918 7 0 1 94 4 0 1 214 4 1 4 882 7 0
13 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 11 2369 30 8 2 384 5 2 1 -128 2 3 2 484 5 1 2 620 8 2 4 1009 10 0
14 Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze 10 3377 38 8 3 895 9 1 1 524 7 1 1 360 7 4 1 405 4 1 4 1193 11 1
15 Łukasik Bernard ISKRA Rybnik 10 2705 30 7 1 334 6 4 2 613 6 2 3 923 9 0 1 217 3 0 3 618 6 1
16 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 10 2214 30 14 2 546 5 1 2 521 9 5 1 129 5 4 4 882 7 0 1 136 4 4