Jubileuszowy Turniej Skata

JUBILEUSZOWY TURNIEJ SKATA Z OKAZJI XV LECIA-I
Jubileuszowy Turniej Skata

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Katowice PZSkat 2017

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu 2017

XV lecie klubu

Silesia pdf

Turniej z okazji XV – lecia istnienia

2002

Grand Prix Okręgu Katowice O puchar Burmistrza miasta Tarnowskie Góry

Organizator:KS SILESIA Tarnowskie Góry

Kontakt tel. Bernard Warecki 501 057 855

Miejsce: KLUB  22ul. Czarnohucka 22Tarnowskie Góry

Termin: 06-08-2015r.godz. 09:00

Zapisy: do 4 września 2015r.

Ilość miejsc ograniczona

 

ranking klubowy

Pierwszy kwartał sezonu 2014/2015 wyniki końcowe.
L.P. Nazwisko D. PUNKTY m. punkty Turnieje /23
1 Banasik Henryk 100 34 898 21
2 Kiciński Jerzy 99 35 928 22
3 Dziatzko Helmut 89 34 711 23
4 Kowalczyk Piotr 84 31 810 22
5 Kraszewski Andrzej 78 33 942 23
6 Warecki Bernard 78 32 812 23
7 Urbańczyk Stanisław 69 32 684 21
8 Piekarczyk Stanisław 62 31 413 23
9 Wolny Stefan 62 17 380 10
10 Lubas Robert 60 26 409 20
11 Dziedzic Klemens 45 31 077 23
12 Zuber Henryk 42 18 570 13
13 Krok Jan 40 25 653 21
14 Czmok Wiktor 40 23 038 22
15 Kalyta Joachim 33 28 081 21
16 Polaczek Henryk 33 24 617 20
17 Dudek Arkadiusz 25 17 698 13
18 Kania Aleksander 25 13 977 10
19 Kokot Eugeniusz 23 16 774 *
20 Strzyż Henryk 21 20 980 18
21 Barczyk Roman 21 11 543 9
22 Sznajder Eugeniusz 18 25 445 *
23 Pilis Jan 15 19 383 18
24 Rzemyk Tadeusz 14 8 971 10
25 Mietelski Zdzisław 14 6 061 5
26 Frej Andrzej 12 4 064 3
27 Wrodarczyk Franciszek 11 15 479 17
28 Urbański Władysław 11 7 765 7
29 Bogocz Tadeusz 10 5 973 5
30 Wikarek Damian 9 3 239 *
31 Więcek Jan 9 1 918 *
32 Wolny Andrzej 7 7 849 6
33 Pikos Antoni 4 2 927 2
34 Malik Joachim 1 7 460 7
35 Gietka Czesław 1 1 569 *
36 Turliński 0 1 426 *
37 Pietrzak 0 1 285 *
38 Szczyra Michał 0 1 111 1
39 Pilarski Marcin 0 1 110 *
40 Pradelok 0 1 010 *
41 Pałka 0 792 *
42 Blondzik 0 484 *
43 Kubicka Małgorzata 0 0 0

 

Turniej skata o Puchar Burmistrza miasta Tarnowskie Góry Grand Prix Okręgu Katowice

Organizator:KS SILESIA Tarnowskie Góry

Kontakt tel. Bernard Warecki 501 057 855

Kontakt tel/email Klemens Dziedzic 602 271 933 skattg@interia.pl

Miejsce: KLUB  22ul. Czrnohucka 22Tarnowskie Góry

Termin: 06-08-2014r.godz. 09:00

Zapisy: do 4 września 2014r.

lość miejsc ograniczona

Składka startowa: 20 zł10 zł kobiety i juniorzy

Nagrody: sponsoring 1000 PLN- 90% wpisowego

Program turnieju:2 x 48 rozdań

Klasyfikacja:indywidualna O. K. J.

Wysokość składki zaprzegrane gry:Zarządzenie Finansowe  PZSkat

XIX Skatowe Champions-League

XIX  Skatowe Champions-League

Jak wcześniej informowaliśmy drużyna SILESIA Tarnowskie Góry, skatowy drużynowy Mistrz Polski 2013
w dniach 12-13 lipca br przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach wzięła udział
w prestiżowym drużynowym turnieju  Champions-League organizowanym już po raz XIX przez Niemiecki
Związek Skata (DSKV) i Światowy Związek Skata (ISPA) w niemieckim Rotenburgu.
W turnieju wzięło udział 48 czołowych drużyn z całej Europy. Nasza drużyna w składzie: Henryk Polaczek – kapitan
Robert Lubas, Arkadiusz Dudek, Bernard Warecki, Henryk Banasik i Zdzisław Mietelski zajęli 37 miejsce.
W nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej najlepszy z naszych zawodników był Robert Lubas plasując się na 52 miejscu.

foto: od lewej Z. Mietelski, H, Polaczek, B. Warecki, A. Dudek, R. Lubas, H. Banasik

foto dzięki uprzejmości F. Świtała

 

Jubileuszowy Turniej Skata z okazji XII-lecia KS „SILESIA” Tarnowskie Góry 11 stycznia 2014 r.

M-ce Nazwisko i imię Klub/sekcja Suma pkt
1 Wilczek Rajmund Łabędy Gliwice 3336
2 Maroń Teofil SAKOP Bytom 3329
3 Getthard Lothar Amicus Katowice 2952
4 Polaczek Henryk Silesia Tarn-Góry 2906
5 Urbański Władysław NZ Tarn-Góry 2793
6 Pałka Stanisław NZ Tarn-Góry 2747
7 Dudek Arkadiusz Silesia Tarn-Góry 2703
8 Barczyk Roman Hutnik Miasteczko 2675
9 Widera Wawrzyn Hutnik Miasteczko 2673
10 Samol Krzysztof Nitron Krupski Mł. 2629
11 Kwaśniok Jan Łabędy Gliwice 2617
12 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Mł. 2614
13 Kania Aleksander Silesia Tarn-Góry 2600
14 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Mł. 2585
15 Urbańczyk Stanisław Silesia Tarn-Góry 2579
16 Minkina Franciszek Silesia Tarn-Góry 2569
17 Sojczyński Zdzisław NZ Zbrosławice 2557
18 Pilch Eugeniusz Amicus Katowice 2516
19 Ryjter Zbigniew Chemik Siemianowice 2468
20 Brzoska Henryk Chemik Siemianowice 2456
21 Rzemyk Tadeusz Silesia Tarn-Góry 2436
22 Musik Franciszek NZ Radzionków 2398
23 Mietelski Zdzisław Silesia Tarn-Góry 2344
24 Pilarski Marcin MDK Kalety 2335
25 Głowski Marek Chemik Siemianowice 2308
26 Zaic Grzegorz Amicus Katowice 2254
27 Bogocz Tadeusz Silesia Tarn-Góry 2232
28 Kuczkowski Antoni Łabędy Gliwice 2224
29 Pacholczyk Piotr MOSiR Cieszyn 2198
30 Szmajnta Witold Łabędy Gliwice 2185
31 Głowski Alojzy Łabędy Gliwice 2172
32 Latosik Marcin NZ Tarn-Góry 2163
33 Czornik Henryk Silesia Tarn-Góry 2152
34 Krok Jan Silesia Tarn-Góry 2150
35 Lubas Robert Silesia Tarn-Góry 2117
36 Herman Paweł MOSiR Cieszyn 2112
37 Szczyra Michał Silesia Tarn-Góry 2106
38 Michlowicz Sylwester SAKOP Zabrze 2075
39 Gietka Joachim Silesia Tarn-Góry 2074
40 Zuber Henryk Silesia Tarn-Góry 2041
41 Jaworek Henryk Nitron Krupski Młyn 2027
42 Malik Joachim Silesia Tarn-Góry 2017
43 Dziatzko Helmut Silesia Tarn-Góry 1994
44 Bodaszewski Edward Chemik Siemianowice 1984
45 Sikora Henryk SAKOP Zabrze 1982
46 Kowalczyk Piotr Silesia Tarn-Góry 1975
47 Kaszuba Zygmunt Nitron Krupski Młyn 1946
48 Turliński Edward NZ Radzionków 1941
49 Szumski Zbigniew SAKOP Zabrze 1926
50 Olszewski Wiesław NZ Zbrosławice 1912
51 Banasik Henryk Silesia Tarn-Góry 1912
52 Kubicka Małgorzata Silesia Tarn-Góry 1904
53 Kokot Eugeniusz Barbara Chorzów 1869
54 Więcek Jan MDK Kalety 1841
55 Kiciński Jerzy Silesia Tarn-Góry 1830
56 Kalyta Joachim Silesia Tarn-Góry 1796
57 Szudy Henryk NZ Zbrosławice 1704
58 Kraszewski Andrzej Silesia Tarn-Góry 1637
59 Gulba Marcin Hutnik Miasteczko Śl. 1637
60 Wikarek Damian NZ Tarn-Góry 1597
61 Gus Fran. Łabędy Gliwice 1590
62 Hetmańczyk Jerzy NZ Tarn-Góry 1577
63 Warecki Bernard Silesia Tarn-Góry 1457
64 Kosiec Zbigniew DK Rybnik 1433
65 Czernikarz Andrzej NZ Radzionków 1416
66 Wrodarczyk Franciszek NZ Radzionków 1414
67 Pikos Antoni Silesia Tarn-Góry 1398
68 Skura Stanisław SAKOP Zabrze 1253
69 Piekarczyk Stanisław Silesia Tarn-Góry 1221
70 Czmok Wiktor Silesia Tarn-Góry 1176
71 Grzywaczyk Piotr Bolina Katowice 1101
72 Strzyż Henryk Silesia Tarn-Góry 916
73 Gajdzik Piotr Jardex Szczejkowice 916
74 Dymarz Mariusz NZ Tarn-Góry 827

 

 

 

Jubileuszowy TURNIEJ SKATA

Klub Skatowy

Drużynowy Mistrz Polski 2013

zaprasza w 11 stycznia 2014 r.(sobota) o godz. 900 na Jubileuszowy

TURNIEJ SKATA

z okazji 12-lecia Klubu

miejsce: Klub 22 Tarnowskie Góry ul. Czarnohucka 22

ilość miejsc ograniczona

wcześniejsze zapisy do dnia 9 stycznia kol. Bernard Warecki tel. 501 057 855

składka startowa 20 złnagrody sponsorowane o wartości 500 zł + 90% startowego

program 3 x 36 rozdań klasyfikacja indywidualna

Wysokość składki za przegrane gry: zarządzenie finansowe PZSkat